Sprzątanie poremontowe

sprzatanieSprzątanie po remoncie jest szczególnie uciążliwym zajęciem, gdyż mamy do czynienia z trwałymi, trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, plamami z fug, farb, tynku i cementu. Przychodzimy Państwu z pomocą w tych trudnych momentach, by jak najszybciej doprowadzić obiekt i teren wokół niego do pełnej użyteczności i estetycznego wyglądu.

Sprzątanie poremontowe obejmuje:

– odkurzanie ścian, sufitów, podłóg oraz mebli,
– oczyszczanie pozostałości po zaprawach, farbach i lakierach,
– czyszczenie płytek ściennych i podłogowych po fugowaniu,
– mycie podłóg i innych powierzchni,
– inne prace po wcześniejszej konsultacji.


Mycie okien i przeszkleń obejmuje cykliczne mycie framug, parapetów, świetlików, płytek, kafelków, luster, powierzchni szklanych, oraz okien. Innowacyjna technologia, z której korzystamy pozwala na czyszczenie szklanych powierzchni bez pozostawiania smug czy zacieków na framugach okien, pad z mikrofibry oraz środki czyszczące w skoncentrowanej formie zapewniają najlepsze rezultaty czyszczenia.
Koszt usługi zależy od rodzaju oraz powierzchni okien.

Warto starć się sprzątać ekologicznie.Ocet, soda oczyszczona, kwasek cytrynowy, gliceryna a nawet szare mydło.W odpowiednich proporcjach wszystko działa fantastycznie. Oczywiście jeśli coś wymaga bardziej inwazyjnego środka to go należy użyć np w przypadku toalety czy kabiny prysznicowej.
Do czyszczenia tych urządzeń dobrze użyć środka z firmy MERIDA – koncentrat do urządzeń sanitarnych. Świetnie czyści wszelakie osady i kamień. Drugim dobrym środkiem do kabin prysznicowych jest odwapniacz (firmy STARWAX).
Do podłóg można użyć kilka kropel naszego rodzimego LUDWIKA. Świetnie zbiera brud i tłuszcz.
Dobra inwestycja to również ściereczki do sprzątania np z firmy ACT. Są drogie ale używa się do nich tylko wody i kilka kropel płynu do naczyń i nic więcej nie potrzeba.
Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa potrzeby i sugestie. Zapraszamy do kontaktu.